Yeni Sayfa 1
 
  HAKKIMIZDA

Karataş Turizm olarak 2001 yılından bu yana turizm ve oto kiralama  sektöründe hizmet veren ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Güneydoğu otomobil otobüs midibüs ve minibüs kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.Güneydoğu genelinde geniş araç filosuna sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip karataş tur teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güler yüzlü personeli güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Karataş   Turizm, ulaşım sorunlarını ortadan kaldırmada uyguladığı yapıcı yöntemlerle, alanındaki yükselişi hızlandırmış, tecrübeli ve titiz personeli sektore yeni bir form kazandırmayı hedeflemiştir.Bugünkü kurumsal kimliğine, profesyonel çalışma anlayışı, amatör ruhun verdiği heyecan ve dinamizmin sayesinde ulaşmıştır.Taşımacılık alanlarında bu güne kadar verdiğimiz hizmetler, size doğru işleyen bir firmanın taşıması gereken nitelikleri hakkında yardımcı olabilir.Nitelikli insan kaynağı ve yüksek hizmet kalitesi ile büyüme yönünde emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Misyonumuz, tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir.Hizmetlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar, müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.
Müşterilerimiz için değer yaratmak beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak asli görevimizdir.

Vizyonumuz konusunda uzman yeniliklere açık genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz en son teknoloji ve yeni model araçlarla koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet sağlamaktadır.

Kalite Politikamız Müşteri odaklı, topluma ve çevreye duyarlı, sürekli gelişmeye açık,dünya standartlarına uygun olarak hareket etmeyi ve herzaman olduğundan daha da yüksek kalitede hizmet vermeyi ilke edindik. Çağdaş yapılanmaya uygun olarak ; tüm personelimizi planlı bir şekilde eğiterek hem kendimize hem de topluma olan olumlu katkılarımızı daha da arttırmayı amaçlıyoruz. Bu amaç ve hedeflere bağlı olarak; müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ilk gelen görev ve amaçlarımızdandır.
 
Hizmet Kalitesi Yolcu taşımacılığında müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak.
 
Hizmetlerimiz  Personel servisi, Öğrenci servisi, Bireysel olarak düzenleyeceğiniz her türlü tur organizasyona araç temini, Hafta sonları ve günü birlik gezi programına araç temini, kültürel turlarımız, yatılı turlarımız.

BU HİZMETİ VERİRKEN Tüm Araç Sürücülerimiz ; Sorumluluk sahibi, Sabıka ve sağlık problemi bulunmayan, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden, İş deneyimlerinin zirvesinde, Ticari taşıt kullanma belgeli, En az 5 yıl ehliyetli, kılık kıyafetine özen gösteren, güler yüzlü kişilerdir.

Hedeflerimiz Güvenli Yolculuk, hizmet ve yaşam tarzımız, Ulusal ve Uluslararası kara yolu insan taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak.  Müsterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğudur. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak.

   BİZE ULAŞIN
   0482 212 64 01
   0532 574 98 73


Yeni Sayfa 1
 
 

 

Mardin Otobüs Kiralama- 19.7.2022

.......................................

 

MARDİN TUR ŞİRKETLERİ- 27.6.2022

.......................................

 

MARDİN TUR PROGRAMI- 17.3.2021

.......................................

 

BİZE ULAŞIN- 17.3.2021

.......................................

 

FİYATLARIMIZ- 6.2.2021

.......................................

 

ANASAYFA  I  HAKKIMIZDA  I  HİZM

ANASAYFA  I  HAKKIMIZDA  I  HİZMETLERİMİZ  I  ARAÇLARIMIZ  I  FİYATLARIMIZ  I  MARDİN  I  GALERİ  I  BİZE ULAŞIN

Copyright © 2022 Karataş Turizm ve Taşımacılık.Her hakkı saklıdır.
Adres:13 Mart Mah. 5 Sokak No :15 My Office Baraj İş Merkezi No:3 Yenişehir - Mardin / TURKEY
Tel:  +90 482 212 64 01 - Fax:  +90 482 212 64 01 - Cep: +90 0532 574 98 73
e-posta : info@karatasturizm.com | Mardin Tur Şirketleri
Tasarım Faruk Güneş